Opcje przeglądania

Kosiarki elektryczne to idealny wybór dla właścicieli małych i średnich ogródków. Maszyny zaprojektowane zostały z myślą o niezwykle łatwej i przyjemnej obsłudze. Lekki korpus i możliwość dostosowywania parametrów koszenia do własnych potrzeb to głównie zalety tych urządzeń. Wysoka jakość użytych komponentów zapewnia natomiast długą oraz bezawaryjną eksploatację.

Kosiarki elektryczne

Kosiarka elektryczna HUSQVARNA LC 141C

Kosiarka elektryczna HUSQVARNA LC 141C
Kosiarka elektryczna HUSQVARNA LC 141C
Moc znamionowa silnika: 1.8 kW / 2,44 KM 
Szerokość koszenia: 41 cm
Korpus: Stal
System koszenia: Collection / Rear discharge
Pojemność kosza: 50 L

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 1 449,00 zł

Kosiarki elektryczne to urządzenia, które zostały stworzone z myślą o właścicielach niewielkich trawników i ogrodów. Konstrukcja kosiarki elektrycznej wymaga podłączenie do źródła prądu, dlatego ten model najlepiej sprawdza się do koszenia przydomowych trawników.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli kosiarek elektrycznych, które możemy podzielić ze względu na systemy cięcia. Wśród ważnych funkcji kosiarek elektrycznych warto wyróżnić mulczowanie, zbieranie trawy, wyrzut tylny trawy.

Kosiarki elektryczne – najważniejsze informacje

Kosiarki elektryczne są zazwyczaj niezwykle lekkie i zwrotne, dzięki czemu bez problemu możemy z ich pomocą skosić trawę w ogrodzie, jak również pomiędzy roślinami. Warto jednak pamiętać, że każda kosiarka elektryczna posiada kabel, który należy podłączyć do prądu, dlatego w zasięgu koszenia powinno znajdować się źródło prądu.

Dokonując wyboru kosiarki należy zwrócić uwagę przede wszystkim na parametry wysokości koszenia. Większość producentów kosiarek, w tym również kosiarki elektryczne Stiga umożliwiają regulację wysokości koszenia.

Wybierając kosiarkę warto również zwrócić uwagę na obecność kosza na trawę. Im większa jest powierzchnia koszenia. tym większy powinien być kosz na trawę.

Aby cały proces koszenia nie był uciążliwy, kosiarka elektryczna powinna swobodnie się prowadzić. Duże znaczenie dla zwrotności kosiarki ma jej waga. Jeżeli zależy nam na lekkim modelu to powinniśmy rozważyć zakup kosiarki z plastikową obudową.

W doborze odpowiedniego modelu kosiarki zawsze możemy poprosić o pomoc wykwalifikowany personel sklepu Postech.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl