Opcje przeglądania

Kosiarki elektryczne to idealny wybór dla właścicieli małych i średnich ogródków. Maszyny zaprojektowane zostały z myślą o niezwykle łatwej i przyjemnej obsłudze. Lekki korpus i możliwość dostosowywania parametrów koszenia do własnych potrzeb to głównie zalety tych urządzeń. Wysoka jakość użytych komponentów zapewnia natomiast długą oraz bezawaryjną eksploatację.

Kosiarka elektryczna Makita ELM 3320 Kosiarka elektryczna Makita ELM 3320
Producent: Makita
Cena: 419,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosiarka elektryczna Makita ELM 3720 Kosiarka elektryczna Makita ELM 3720
Producent: Makita
Cena: 489,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosiarka elektryczna Makita ELM 4620 Kosiarka elektryczna Makita ELM 4620
Producent: Makita
Cena: 1 099,00 zł
zobacz więcej
Kosiarka elektryczna HUSQVARNA LC 141C Kosiarka elektryczna HUSQVARNA LC 141C
Producent: Husqvarna
Cena: 1 199,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Kosiarka elektryczna Stiga Combi 36 E Kosiarka elektryczna Stiga Combi 36 E
Producent: Stiga
Cena: 733,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosiarka elektryczna Stiga Combi 40 E Kosiarka elektryczna Stiga Combi 40 E
Producent: Stiga
Cena: 979,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosiarka elektryczna Stiga Combi 44 E Kosiarka elektryczna Stiga Combi 44 E
Producent: Stiga
Cena: 1 117,00 zł
zobacz więcej

Kosiarki elektryczne to urządzenia, które zostały stworzone z myślą o właścicielach niewielkich trawników i ogrodów. Konstrukcja kosiarki elektrycznej wymaga podłączenie do źródła prądu, dlatego ten model najlepiej sprawdza się do koszenia przydomowych trawników.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli kosiarek elektrycznych, które możemy podzielić ze względu na systemy cięcia. Wśród ważnych funkcji kosiarek elektrycznych warto wyróżnić mulczowanie, zbieranie trawy, wyrzut tylny trawy.

Kosiarki elektryczne – najważniejsze informacje

Kosiarki elektryczne są zazwyczaj niezwykle lekkie i zwrotne, dzięki czemu bez problemu możemy z ich pomocą skosić trawę w ogrodzie, jak również pomiędzy roślinami. Warto jednak pamiętać, że każda kosiarka elektryczna posiada kabel, który należy podłączyć do prądu, dlatego w zasięgu koszenia powinno znajdować się źródło prądu.

Dokonując wyboru kosiarki należy zwrócić uwagę przede wszystkim na parametry wysokości koszenia. Większość producentów kosiarek, w tym również kosiarki elektryczne Stiga umożliwiają regulację wysokości koszenia.

Wybierając kosiarkę warto również zwrócić uwagę na obecność kosza na trawę. Im większa jest powierzchnia koszenia. tym większy powinien być kosz na trawę.

Aby cały proces koszenia nie był uciążliwy, kosiarka elektryczna powinna swobodnie się prowadzić. Duże znaczenie dla zwrotności kosiarki ma jej waga. Jeżeli zależy nam na lekkim modelu to powinniśmy rozważyć zakup kosiarki z plastikową obudową.

W doborze odpowiedniego modelu kosiarki zawsze możemy poprosić o pomoc wykwalifikowany personel sklepu Postech.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl