Opcje przeglądania
Producent

Trudno znaleźć trawnik, w którym nie byłoby miejsc trudno dostępnych dla kosiarki. Trawa przy drzewach, pod stolikami, huśtawkami, schodami, nawet trawa przy grządkach kwiatów... Wszystko to musi zostać skoszone, ale standardowa kosiarka nie jest w stanie dobrze wykonać tego zadania. W takim razie jaki sprzęt będzie do tego potrzebny? Wystarczy zakup kosy elektrycznej w sklepie Postech.pl. Dotrze ona do do każdego, nawet najbardziej wąskiego zakamarka trawnika, a także pozwoli na precyzyjne koszenie.

Podkaszarki elektryczne oferowane w naszym sklepie to najwyższej jakości sprzęt wyprodukowany przez znaną na całym świecie firmę Stiga. Skutkuje to ponadprzeciętną jakością koszenia, jak i samych materiałów z których wykonana została kosiarka. Elektryczne podcinarki marki Stiga idealnie nadadzą się do mniejszych trawników, pozwalając ogrodnikowi na perfekcyjne skoszenie trawnika bez konieczności używania sprzętu spalinowego.

Poza ekologicznym aspektem elektrycznych podkaszarek, warto zwrócić uwagę na to, że są one bardzo ciche. W przeciwieństwie do narzędzi zasilanych silnikiem paliwowym, kosy elektryczne nie będą przeszkadzać ani sąsiadom, ani innym domownikom. Oczywiście, jest to również komfortowe dla samego koszącego, któremu znacznie lepiej będzie się pracowało w ciszy i spokoju. Należy też wspomnieć o tym, że tego typu wykaszarki są znacznie lżejsze i wygodniejsze od swoich spalinowych odpowiedników. Dobra kosa elektryczna to zdecydowanie najlepszy wybór dla każdego ogrodnika z małym trawnikiem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl