Opcje przeglądania
Nożyce do żywopłotu HUSQVARNA 520iHD60 Nożyce do żywopłotu HUSQVARNA 520iHD60
Producent: Husqvarna
Cena: 2 199,00 zł
zobacz więcej
Nożyce na wysięgniku HUSQVARNA 520iHT4 Nożyce na wysięgniku HUSQVARNA 520iHT4
Producent: Husqvarna
Cena: 2 399,00 zł
zobacz więcej
Sekator akumulatorowy Stiga SHT 500 AE Sekator akumulatorowy Stiga SHT 500 AE
Producent: Stiga
Cena: 647,00 zł
zobacz więcej
Sekator akumulatorowy Stiga SHT 900 AE Sekator akumulatorowy Stiga SHT 900 AE
Producent: Stiga
Cena: 2 081,00 zł
szt.
zobacz więcej

Posiadanie żywopłotu w ogrodzie, choć pozwala zaspokoić potrzeby estetyczne każdego ogrodnika, to nakłada na niego obowiązek regularnego podcinania posadzonych krzewów. Najczęściej do podcinania stosuje się klasyczne nożyce ręczne, jednak, tak jak każdy sprzęt manualny, coraz częściej zastępuje się je innowacyjnym odpowiednikiem. Akumulatorowe nożyce do żywopłotu to idealne rozwiązanie dla każdego właściciela żywopłotu, które pozwoli mu na szybkie, łatwe i efektywne podcinanie wszelkich gałązek.

Oferowane przez nasz sklep elektryczne sekatory Stiga to jeden z najlepszych sprzętów ogrodniczych na rynku. Czym charakteryzują się akumulatorowe nożyce do żywopłotu tej firmy? Przede wszystkim pozwalają one na zużywanie jak najmniejszych ilości prądu, przy zachowaniu jak największej mocy. Dzięki temu żadne gałęzie nie są im straszne, a podcinanie przebiega tak szybko, jak nigdy dotąd. Co więcej, urządzenia tej marki są lekkie i proste w użyciu, dzięki czemu może poradzić sobie z nimi każdy ogrodnik, niezależnie od doświadczenia i płci. 

Używanie akumulatorowych nożyc do żywopłotu to rozwiązanie bardzo ekologiczne, ponieważ sprzęty zasilane prądem w żaden sposób nie zanieczyszczają środowiska. Warto też wspomnieć o tym, że firma Stiga zapewnia każdemu ogrodnikowi wysoki poziom bezpieczeństwa, dlatego użytkownikowi nożyc elektrycznych nie ma prawa stać się nic złego, jeśli korzysta on z nich zgodnie z instrukcją dołączoną do zakupu. Sprawia to, że nawet przy podwójnych, ostrzonych laserowo ostrzach użytkownik może podcinać żywopłot bez obawy o swoje zdrowie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl