Dopasuj dla siebie
Producent

Rębarki

Rębarka Stiga Bio Master 2200

Rębarka Stiga Bio Master 2200
Rębarka Stiga Bio Master 2200
Silnik elektryczny
Moc 2200 W
System cięcia podwójne noże
Maksymalna średnica gałęzi 40 mm
Pojemność kosza 50 l / tekstylny
Waga 15 kg
Nr art. 290000222/14

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

823,00 zł

szt.

Rębarka Stiga Bio Silent 2500

Rębarka Stiga Bio Silent 2500
Rębarka Stiga Bio Silent 2500
Silnik bezszczotkowy
Moc 2500 W
System cięcia Wałek z 8 zębami
Maksymalna średnica gałęzi 40 mm
Pojemność kosza 60 l / plastik
Waga 27,8 kg
Regulowana szerokość pracy Tak

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

1 299,00 zł

szt.

Pielęgnacja ogrodu często wiąże się z wieloma odpadami zielonymi, zwłaszcza z gałęziami po przycinaniu. Ludzie często zastanawiają się co z nimi zrobić, często oddając je do segregacji bądź po prostu spalając. Wielu również, łamiąc przy tym prawo i zagrażając środowisku, zwyczajnie wyrzuca je do lasu. Takie zachowanie jest nie tylko nieodpowiedzialne, ale również bezsensowne, ponieważ odpady zielone można na wiele sposobów wykorzystać. Elektryczne rozdrabniacze ze sklepu Postech.pl pozwolą na szybkie, łatwe, ale też ekonomiczne pozbycie się gałęzi z ogrodu.

Rozdrabniarki - właściwości

W naszym sklepie znajdziesz najlepszej jakości rozdrabniarki Stiga - firmy znanej i cenionej na całym świecie, a także będącej laureatem wielu nagród. Rębarka Stiga w ogrodzie to niezawodny sposób na pozbycie się wszelkich, nawet bardzo grubych gałęzi. Obsługa sprzętu jest prosta i szybka, a urządzenie działa znacznie ciszej od innych rozdrabniaczy. Co więcej, wszystkie rębarki Stiga są zasilane prądem, a więc są przyjazne dla środowiska.

Używanie rozdrabniacza ogrodowego daje wiele ekonomicznych możliwości. Pocięte gałęzie mogą posłużyć jako kompost, a nawet jako materiał do ściółkowania. Dzięki temu roślinność hodowana w ogrodzie będzie rosła szybciej i lepiej, a właściciel odpadów pozbędzie się ich w ekologiczny i korzystny sposób. Rozdrabniacze Stiga umożliwiają również wyłożenie ścieżek ogrodowych drobinkami gałęzi. Idealnie wpasowują się one do naturalnego klimatu ogrodu, a także pozwalają zaoszczędzić na budowie klasycznej, ogrodowej ścieżki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl