Opcje przeglądania

Wertykulatory elektryczne

Większość osób posiada własny trawnik, jednak nie każdy potrafi o niego zadbać. Ograniczanie się tylko do koszenia trawnika sprawia, że trawa jest znacznie brzydsza, niż na posesjach doświadczonych ogrodników. Z kolei dbanie o trawnik nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać, zwłaszcza od czasu, gdy na rynku pojawiły się wertykulatory elektryczne. Zakup tego urządzenia pozwala każdemu na zapewnienie sobie pięknego, zadbanego trawnika na swojej posesji.

Jak działają wertykulatory elektryczne?

Wielu klientów zapewne ciekawi jak działają wertykulatory elektryczne i czym skutkuje ich używanie. Korzystanie z takiego urządzenia, jak i sam proces wertykulacji są bardzo proste. Wystarczy włączyć wertykulator i przejechać nim po trawniku, tak jak kosiarką, a narzędzie zrobi na nim precyzyjne, pionowe nacięcia. Taki zabieg pozwoli nie tylko na zapewnienie trawie lepszego dostępu do wody i powietrza, ale także usunie z niej wszelkie odpady zielone, takie jak obumarłe i ścięte pędy, nasiona, czy rozrastające się mchy. Skutkiem dobrze przeprowadzonej wertykulacji jest zapewnienie trawie znacznie lepszych warunków do rośnięcia, a co za tym idzie, możliwość wyhodowania pięknego i zdrowego trawnika.

Oferowane przez nas wertykulatory elektryczne są nie tylko ekologiczne, ale również bardzo wydajne. Co więcej, mają one możliwość wymiany wałka z nożami na wałek ze sprężynami. Używanie tego typu wałka pozwoli napowietrzyć nie tylko trawę, ale również i ziemię, zapewniając ogrodnikowi jeszcze lepszą jakość uprawianej trawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl