Opcje przeglądania
Producent
Wertykulator spalinowy Stiga SC 42 B Wertykulator spalinowy Stiga SC 42 B
Producent: Stiga
Cena: 2 220,00 zł
zobacz więcej
Wertykulator spalinowy Stiga SVP 40 B Wertykulator spalinowy Stiga SVP 40 B
Producent: Stiga
Cena: 2 999,00 zł
zobacz więcej
Wertykulator spalinowy Stiga SVP 40 G Wertykulator spalinowy Stiga SVP 40 G
Producent: Stiga
Cena: 2 308,00 zł
zobacz więcej

Wertykulacja trawnika jest jednym z podstawowych zabiegów wykonywanych przez profesjonalnych ogrodników. Pozwala on na zapewnienie trawie lepszego dostępu do wody i powietrza, co przekłada się na jej jakość. Jednak nie w każdym ogrodzie sprawdzą się ekologiczne wertykulatory akumulatorowe. Do napowietrzenia trawy na ogromnych powierzchniach, jak pola golfowe czy boiska sportowe, potrzebny jest solidny wertykulator spalinowy. Sklep Postech.pl oferuje tego typu urządzenia w najlepszej możliwej jakości, tak aby nawet najbardziej wymagający ogrodnicy byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.

Jak działa wertykulator spalinowy?

To jak działają wertykulatory spalinowe do dziś zadziwia wielu ogrodników, którzy do tej pory używali tylko ich elektrycznych odpowiedników. Dzięki ogromnej mocy i pojemnemu silnikowi spalinowe maszyny do wertykulacji radzą sobie z każdym trawnikiem, niezależnie od jego stanu i powierzchni. Używając wertykulatora na paliwo można bezwysiłkowo usunąć wszelkie odpady zielone z trawnika, jednocześnie nacinając uprawiane pędy trawy i zapewniając im doskonały dostęp do wody, powietrza i składników mineralnych. 

Niedoświadczonym ogrodnikom może się wydawać, że między trawą nie ma zbyt wiele elementów utrudniających uprawę, jednak, dołączone do naszych wertykulatorów spalinowych, pięćdziesięcio litrowe zbiorniki na martwe pędy, mchy, nasiona i inne niepożądane na trawniku elementy sprawi, że szybko zrozumieją oni swój błąd. Wertykulacja przeprowadzona z użyciem maszyn spalinowych z naszego sklepu jest prosta i przyjemna, a jednocześnie daje zadziwiające efekty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl