Opcje przeglądania
Producent
Zamiatarka ręczna SWP 355 Zamiatarka ręczna SWP 355
Producent: Stiga
Cena: 976,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zamiatarka ręczna SWP 475 Zamiatarka ręczna SWP 475
Producent: Stiga
Cena: 1 578,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zamiatarka ręczna SWP 577 Zamiatarka ręczna SWP 577
Producent: Stiga
Cena: 1 987,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zamiatarka spalinowa Stiga SWS 800 G Zamiatarka spalinowa Stiga SWS 800 G
Producent: Stiga
Cena: 3 546,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zamiatarka spalinowa Stiga SWS 800 GE Zamiatarka spalinowa Stiga SWS 800 GE
Producent: Stiga
Cena: 4 004,00 zł
zobacz więcej

Zamiatarki z asortymentu sklepu Postech zostały zaprojektowane i stworzone do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Polecane są do użytku zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i terenu wokół nich.

Znakomicie sprawdzają się do wszelkich prac porządkowych związanych z dokładnym sprzątaniem chodników, placów czy parkingów.

Jak działają zamiatarki?

Zamiatarki są tak skonstruowane, aby w prosty sposób oczyścić powierzchnię z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Doskonale sprawdzają się do usuwania liści, żwiru czy piasku. Zamiatarka posiada szczotki skonstruowane w taki sposób, aby z powodzeniem wyczyścić zarówno twarde jak i miękkie powierzchnie.

W ofercie firmy Postech możemy wyróżnić zamiatarki ręczne i zamiatarki spalinowe.

Zamiatarki spalinowe doskonale sprawdzają się w rękach zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Będą doskonałe do usuwania zarówno różnego rodzaju nieczystości jak i niewielkiej warstwy śniegu. Dlatego też z powodzeniem sprawdzą się przez cały rok, w różnych warunkach atmosferycznych.

Zamiatarki ręczne - np. zamiatarka ręczna Stiga, doskonale sprawdzają się jako alternatywa dla klasycznych metod zamiatania. Z powodzeniem zastąpią klasyczne miotły i szczotki. Znakomicie sprawdzają się przy sprzątaniu dużych powierzchni. Niewielkie gabaryty i lekkość urządzenia sprawiają, że podczas pracy nie stwarzają żadnych problemów a do ich prowadzenia nie trzeba przykładać dużej siły.

Wybór odpowiedniego rodzaju zamiatarki uzależniony jest przede wszystkim od wielkości czyszczonej powierzchni oraz rodzaju zanieczyszczeń, które będziemy chcieli usunąć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl