ROBOT KOSZĄCY

Roboty koszące do każdego ogrodu

Dzięki najnowszej technologii zyskasz wiele godzin wolnego czasu. Zamiast kosić trawę, możesz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi lub zająć się czymś znacznie przyjemniejszym. W tym czasie Twoja kosiarka automatyczna utrzyma trawnik w idealnym stanie. Cicho i bezproblemowo, w deszczu i w słońcu.

Każdy ogród jest wyjątkowy. A my dysponujemy rozwiązaniami które wykorzystamy w Twoim ogrodzie, mamy w swojej ofercie zarówno urządzenia
wyspecjalizowane w koszeniu małych, miejskich ogródków, jak i takie mogące skosić nawet najbardziej wymagające obszary o powierzchni do 5000 m2 czy nawet boisko piłkarskie! 

Dlaczego my?

Coraz więcej firm oferuje roboty koszące/kosiarki automatyczne więc dlaczego wybrać nas?

Na początku był nasz prywatny ogród - nasz poligon doświadczalny. Sami wiemy ile zalet dają kosiarki automatyczne bo pracują w naszej firmie! Możesz sprawdzić sam Zapraszamy na ponad 6000m do Michałówki - na serwisowy trawnik lub do Wolbromia na mały ale doskonale skoszony ogród!

Co nas wyróżnia?

Oferujemy rozwiązania dwóch producentów. Pioniera technologii kosiarek automatycznych firmę Husqvarna i czarnego konia rynku firmę Stiga.
Ten duet daje nam ogrom możliwości zastosowań, skomplikowanych rozwiązań, pełną skuteczność i zawsze pożądany efekt: doskonale skoszony trawnik - codziennie przez cały sezon, bez względu na pogodę.

Ponadto instalujemy roboty już blisko 10 lat! Robimy to specjalną maszyną - zakopujemy przewód pod ziemią metodą małoinwazyjną. Nawet nie zauważysz gdzie wkopany został przewód.

Kompleksowa obsługa, zostajesz naszym specjalnym klientem, otrzymasz swojego opiekuna który zawsze chętnie pomoże i odpowie na każde pytanie - z branży ogrodowej oczywiście, na gatunkach kawy słabo się zna ;) 

A co zimą? Nie przejmuj się, przechowamy Twoją kosiarkę do wiosny, wykonując przegląd komponentów, aktualizację oprogramowania i będziemy ładować akumulator Twojego robota żebyś mógł cieszyć się kolejnym sezonem pięknej trawy i bezawaryjnej pracy.

Jak nas odszukać?

Oczywiście w naszych oddziałach, w zakładce kontakt! Tam zobaczysz kosiarki, porozmawiasz z technikami i dowiesz się szczegółów o ofercie

Chcemy Cię poznać osobiście ale przecież nie musisz nigdzie wychodzić... Wyślij zapytanie na dawid@postech.pl, zostaw swoje dane a nasz dedykowany specjalista skontaktuje się z Tobą.

 

Zobacz jak instalujemy kosiarki

https://www.youtube.com/channel/UCoHlfVMQdIiFgM5ym06fyAw/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl