ROBOT KOSZĄCY

Roboty koszące do każdego ogrodu

Dzięki najnowszej technologii zyskasz wiele godzin wolnego czasu. Zamiast kosić trawę, możesz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi lub zająć się czymś znacznie przyjemniejszym. W tym czasie Twoja kosiarka automatyczna utrzyma trawnik w idealnym stanie. Cicho i bezproblemowo, w deszczu i w słońcu.

Każdy ogród jest wyjątkowy. A my dysponujemy rozwiązaniami które wykorzystamy w Twoim ogrodzie, mamy w swojej ofercie zarówno urządzenia wyspecjalizowane w koszeniu małych, miejskich ogródków, jak i takie mogące skosić nawet najbardziej wymagające obszary o powierzchni do 70 000 m2 (7hektarów!) 

Dlaczego my?

Coraz więcej firm oferuje roboty koszące/kosiarki automatyczne więc dlaczego wybrać nas?

  • Na początku był nasz prywatny ogród - nasz poligon doświadczalny. Sami wiemy ile zalet dają kosiarki automatyczne bo pracują w naszej firmie! 
  • Doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie. Roboty z powodzeniem sprzedajemy i z zadowoleniem Klientów INSTALUJEMY ponad dekadę. 
  • Wiedza i szkolenia. Co roku bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez naszych partnerów. Poznajemy nowości produktowe Husqvarna, Stiga, AL-KO. Analizujemy bieżące problemy. Rozmawiamy z innymi dilerami i wymieniamy się doświadczeniem.
  • SERWIS. Wszystko co sprzedajemy potrafimy rozebrać na części pierwsze z zamkniętymi oczami i poskładać! Oczywiście oczy mamy zawsze szeroko otwarte i skupione na rozwiązaniu problemu.
  • Potwierdzone kwalifikacje. Posiadamy najwyższy stopień wyróżnienia dla dilerów Husqvarna i Stiga sprawdź, że tylko najlepsi mają takie statusy! 

Co nas wyróżnia?

Oferujemy rozwiązania trzech producentów. Pioniera technologii kosiarek automatycznych firmę HusqvarnaStiga AL-KO

Daje nam to ogrom możliwości zastosowań, skomplikowanych rozwiązań, pełną skuteczność i zawsze pożądany efekt: doskonale skoszony trawnik - codziennie przez cały sezon, bez względu na pogodę.

Ponadto instalujemy roboty już ponad 10 lat! Robimy to specjalną maszyną - zakopujemy przewód pod ziemią metodą małoinwazyjną. Nawet nie zauważysz gdzie wkopany został przewód.

Kompleksowa obsługa, zostajesz naszym specjalnym klientem, otrzymasz swojego opiekuna który zawsze chętnie pomoże i odpowie na każde pytanie - z branży ogrodowej oczywiście, na gatunkach kawy słabo się zna ;) 

A co zimą? Nie przejmuj się, przechowamy Twoją kosiarkę do wiosny, wykonując przegląd komponentów, aktualizację oprogramowania i będziemy ładować akumulator Twojego robota żebyś mógł cieszyć się kolejnym sezonem pięknej trawy i bezawaryjnej pracy.

Jak nas odszukać?

Oczywiście w naszych oddziałach, w zakładce kontakt! Tam zobaczysz kosiarki, porozmawiasz z technikami i dowiesz się szczegółów o ofercie

Chcemy Cię poznać osobiście ale przecież nie musisz nigdzie wychodzić... Wyślij zapytanie na dawid@postech.pl, zostaw swoje dane a nasz dedykowany specjalista skontaktuje się z Tobą.

 

Zobacz jak instalujemy kosiarki

https://www.youtube.com/channel/UCoHlfVMQdIiFgM5ym06fyAw/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl